Гостевая Роли и фандомы Нужные персонажи Хочу к вам

BITCHFIELD [grossover]

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » BITCHFIELD [grossover] » Фандомное » Кораблі

Кораблі

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

https://forumupload.ru/uploads/0019/e7/78/2272/893331.jpg https://forumupload.ru/uploads/0019/e7/78/2272/410650.jpg https://forumupload.ru/uploads/0019/e7/78/2272/235289.jpg

Ти палив мої кораблі
Сніг попелом став

Обійми гарячі
Слова холодне золото
Нам краще мовчати

Отредактировано Diluc Ragnvindr (2022-07-31 18:13:30)

+5

2

- Таке собі.

Кая причмокнув, все ще намагаючись вловити тонкощі смаку на внутрішній поверхні щок. Вино було терпким і зовсім не солодким. Можливо, якщо б додати до нього якихось ягід і трохи зменшити градус, воно б стало ідеальним варіантом для спекотного літнього вечору, але зараз воно йому не сподобалося абсолютно. Можливо тому, що Мондштадт цим вечором накрила злива і йому хотілося зігрітися не лише від комину в залі Долі Янголів, а і десь із середини. Кая зараз, як ніколи, був певен, що йому це стане в нагоді.

- А того, мого улюбленого, з дубових діжок, уже не залишилось? Того, що ти плювався, називаючи просто розбавленим цукром?

В таверні сьогодні було тихо. Це і не дивно: година вже була пізня, на дворі лило страшенно, кому хочеться в таку пору просиджувати штані десь в чужому місці? Ні, в такі дні всі спішили швидше дістатися додому, швидше розвести вогнище у себе в вітальні, швидше залізти під теплу ковдру разом із кимось близьким. Та хоча б навіть і з домашнім котом. Аби тільки не самотньо. Бо, коли у вікна дріботить дощ, а зі щілини під дверима висвистує вітер, самотність відчувається особливо гостро. Каї це було надо добре відомо. І хоча в казармах Ордо Фавоніус не треба було заздалегідь дбати про розведення комину, в будь який час можна було піти до кухні і налити в кружку кропу, хоча там були великі, міцні двері і купа коридорів, які унеможливлювали всі протяги, там постійно квартирувалися решта лицарів, але... Але. Але там не було улюбленої ковдри. І домашнього кота. І того, з ким під цю ковдру можна залізти.

Кая трохи стомлено підпер скроню кулаком і підняв погляд на Ділюка, який звично стояв на своєму робочому місці, протираючи уже сотий, здавалося б, келих, все тим самим вивіреним жестом. Кая посміхнувся, спостерігаючи за тим, наскільки зосередженим він намагався виглядати, не дивлячись на те, що у всій таверні залишились лише вони удвох. Навіть Розарія і та сьогодні сказала, що носа не висуне в таку погодку і радше просто отримає черговий наганяй за випитий церковний кагор без спросу, аніж піде кудись на інший кінець міста. Але Каї сьогодні компанія і не була потрібна. Йому треба було дещо інше. Треба було, мабуть, просто відкрити рота і нормально, як доросла людина, попросити.

- Ділюче, слухай, а...

Кая різко сів рівно, вертячи в руках бокал з якоюсь дивною знервованістю. Втім, від одного прямого погляду, йому тої ж миті стало не до того. І яким, питаєтьмя, дивом цей чоловік міг отримати піро око бога, якщо його власні очі дивилися з таким крижаним холодом? Несправедливо.

- ... ааа в тебе немає ковдри тут? А то мені без мого плаща щось зимно, але він такий мокрий, що я не думаю, що він встиг обсохнути. А, ти ж знаєш, мені ніколи не подобався запах від мокрої шерсті.

Кая всміхнувся. Краще він знайде якийсь інший спосіб. Альбедо наче казав щось про зігріваючу склянку. Може і правда спрацює? Бо ж не брати йому з собою Амбер чи Беннета. Надто небезпечно для них буде. Та і це діло він хотів зробити сам. Шкода тільки, що кріо сили не допомагають тобі не мерзнути на тому клятому Драконячому хребті.

Отредактировано Kaeya Alberich (2022-08-08 14:05:17)

+4

Вы здесь » BITCHFIELD [grossover] » Фандомное » Кораблі